اطلاعیه مهم : آغاز ثبت نام دوره آموزش تخصصی تحلیل بازار رمز ارز با حضور کمپانی BITMAIN در ایران .

مرکز یونیننس uninance

انجمن چندملیتی یونیننس

موضوع : معرفی کامل ارزهای دیجیتال

تاریخ امروز: ۰۵ /۰۷ /۱۴۰۰
آغاز ثبت نام دوره آموزشی CFA
آغاز ثبت نام دوره آموزشی CIIA
آغاز ثبت نام دوره ویژه اقتصاد کلان
آغاز ثبت نام دوره آموزشی تحلیلگر ارز دیجیتال
آغاز ثبت نام دوره آموزشی تحلیلگر ارزی
آغاز ثبت نام دوره آموزشی تحلیلگر بازار سکه و طلا
آغاز ثبت نام دوره ویژه آموزش واسطه گری
آغاز ثبت نام دوره ویژه آموزش هوش سیاه
CFA آغاز ثبت نام آزمون سطح یک
UNINANCE آغاز توزیع پروژه پیشرفته بلاکچین اختصاصی با مدیریت
UNINANCE ایجاد ساختار یکپارچه آموزش تخصصی تحت بستر
CIIA اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج نهایی
افتتاح اولین پروژه کامپکت صرافی تحت بستر وب
وبینار بررسی روند قیمتی بیت کوئین
کریپتوکارنسی ارز دیجیتال رمز ارز یونیننس بلاکچین بهترین آموزشگاه رمزارز آموزش تحلیلگری بازار رمزارز آموزش معامله گری بازار رمزارز بهترین آموزشگاه ارز دیجیتال بیت کوین تحلیل بنیادی تحلیل فاندامنتال صرافی ارز دیجیتال تتر اتریوم معرفی ارزهای دیجیتال

معرفی کامل ارزهای دیجیتال

در گزارش های قبلی در مورد رمزارزها توضیح دادیم در این گزارش یونیننس قصد داریم به دسته بندی کلان تر یعنی ارزهای دیجیتال بپردازیم. ارزهای دیجیتال دسته گسترده‌ای ارزها هستند و ارزهای رمزنگاری شده (یا اصطلاحا کریپتوکارنسی‌ها) به عنوان زیردسته این ارزها محسوب می‌شوند.

ارزهای دیجیتال ارزهایی هستند که فقط بصورت دیجیتال وجود دارند، به صورت دیجیتال نگهداری و منتقل می‌شود. این ارزها شکل فیزیکی ندارند، گرچه می‌توان کلید خصوصی آنها را بطور مثال روی یک کاغذ چاپ کرد. (کلید خصوصی، مانند یک رمز است)

 نقل و انتقال ارزهای دیجیتال از طریق کیف پول‌های نرم‌افزاری که روی موبایل و کامپیوتر نصب می‌شوند انجام می‌شود. البته کیف پول‌های سخت‌افزاری که برخی از آنها شکلی مشابه فلش مموری دارند نیز برای این ارزها ساخته شده است.

معروف‌ترین ارز دیجیتال، بیت‌کوین است که احتمالا نام آن را شنیده‌اید. بیت‌کوین مانند تمام ارزهای دیگر دنیا دارای ارزش است. برخی کشورها بیت‌کوین را به عنوان کالا دسته‌بندی کرده‌اند و برخی دیگر به عنوان ارز دیجیتال، قوانینی برای آن وضع کرده‌اند. گزارش های قبلی در مورد بیت کوین مفصلا صحبت کردیم.

اما چه بیت‌کوین را به عنوان یک کالا یا دارایی دیجیتال در نظر بگیریم و چه به عنوان یک ارز، بیت‌کوین ارزش بالایی پیدا کرده و حجم معاملات روزانه آن به میلیاردها دلار می‌رسد.

تکنولوژی ارزهای دیجیتال (و به خصوص تکنولوژی بلاک‌چین) استفاده‌ها و کاربردهای بسیار زیادی دارد که در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.