اطلاعیه مهم : آغاز ثبت نام دوره آموزش تخصصی تحلیل بازار رمز ارز با حضور کمپانی BITMAIN در ایران .

عنوان دوره : هوش و اعصاب مالی (UFI)

همه پول را میخواهند اما فقط تعداد کمی آن را درک میکنند. در مقطعی پیشرفت مالی و شغلی شما متوقف خواهد شد و گاهی شروع به عقب گرد میکنید، در این برهه از زمان اگر هوش و اعصاب مالی خود را تقویت نکرده باشید شکست خواهید خورد. دانش مالی به شما کمک میکند که به جای سخت کار کردن، هوشمندانه کار کنید تا پول هم برای شما کار کند. وارن بافت میگوید: کسی که امروز زیر سایه درختی نشسته،به خاطر این است که یک نفر مدت ها قبل آن درخت را کاشته است. اگر میخواهید خودتان و خانواده تان در آینده زیر سایه آرامش و امنیت قرار بگیرند باید از همین لحظه شروع به کاشت و رسیدگی به درخت آرامش و امنیتتان کنید. این درخت در واقع همان رفاه مالی است، باور کنید اکثر مردم دوست دارند ثروتمند شوند،اما چرا فقط تعداد کمی هستند که از نظر مالی موفقند؟ چون فقط تعداد کمی هستند که از نبوغ مالی برخوردارند.

در واقع هوش مالی به شما کمک میکند منابع و فرصت هایی را پیدا کند که برای دیگران قابل درک نیست، هوش مالی با سواد مالی آغاز میشود یا بعبارتی هوش مالی با اموزش نحوه کار پول شروع میشود، یک فرد بطور متوسط 95% چشم و 5% ذهن خود را درگیر امور میکند بطوریکه در هوش مالی باید یاد بگیریم 95 % ذهن خود را در امور استفاده کنیم و 5% را به موارد چشمی اختصاص دهیم . امروزه  بیش از هر زمان دیگری پول های کلان ایجاد شده بطوریکه روزانه تریلیون ها دلار سرمایه در سراسر کره زمین در حال گردش است اما مشکل اینجاست که پول نامرئی است و مردم با چشم بدنبال میگردند اما در نهایت چیزی عاید آنها نخواهد شد!

برای مثال در آخرین بحران اقتصادی که در سال 2008 رخ داد، اغلب ثروتمندان ، سرمایه گذاران و مردم پول خود را از دست دادند ، در این شرایط که عموم مردم در بحران اقتصادی و تنگنای مالی قرار گرفته اند یک شخصیت باهوش در حوزه مالی بدنبال جریان های پولی است .

نماد آموزش

نماد آموزش دوره اموزشی هوش و عصب مالی با میزبانی مرکز یونیننس قابل مشاهده است.

- پس از گذراندن این دوره شما قادر خواهید بود:

تابه حال با افراد خودساخته و موفق صحبت کرده اید؟ اگر با این افراد نشست و برخواست کنید، اولین ویژگی بارز همه آنها سطح دانش مالی آنهاست. در مورد مسائلی مثل قوانین مهم تجارتی و مالیاتی،صورت های مالی، مدیریت کسب کار، قوانین بانک ها،روش های نجات از ورشکستی،احیا کردن بیزینس، تنظیم قرارداد و…اطلاعات دارند. در واقع آن ها به هر مسئله و مشکلی که برخورد کنند برای آن راه حل دارند.

- معرفی دوره هوش مالی :

دانشپذیران در دوره اموزش هوش مالی کلیه مباحث کاربردی در حوزه بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، مدیریت مالی شخصی و … تحت اموزش قرار میگیرند ، این دوره اموزشی حاصل بیش از 20 تجربه و حضور در بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده است و بگونه ای تدوین و اماده شده است که بطور حتم موجب ارتقای هوش مالی دانشپذیر خواهد شد.

فرض کنید شما در شغل فعلی خود در مسیر ورشکستگی قرار میگیرید،چه کاری انجام میدهید؟ آیا برای حل چنین مسئله ای از قبل برنامه ریزی کرده بودید؟قطعا الان از خودتان میپرسید واقعا چه کاری باید میکردید؟اکثر افراد در این موقع شکست را میپذیرند و با مشکلات پس از آن روبه رو میشوند،اما کسی که نبوغ مالی دارد با دانش و نبوغ خودش سریعا بهترین راه حل را برمیگزیند و قدرتمندتر از قبل به مسیر پیشرفت بازمیگردد.

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

اساتید سازمان یونیننس دارای پیشینه حداقل 15 ساله در بازارهای سرمایه گذاری هستند، از طرفی برنامه ریزی های واحد آموزش بمنظور توسعه علوم و بروز بودن مباحث آموزشی منجر به این شده است که سالانه طی 2 مرحله کلیه اساتید تحت آموزشهای سطح بالا قرار میگیرند و این خود موجب رشد علمی این دانشکده بصورت روز افزون شده است. امروزه بالغ بر 320 نفر بعنوان هیئت علمی و مدرس در داخل و خارج از کشور با دانشکده سرمایه گذاری یونیننس همکاری دارند لذا میتوان این شرایط را بعنوان بزرگترین مزیت و نقطه عطف در این مرکز نام برد. 

- شرایط عمومی دوره :

[table id=9 /]

- سرفصل دوره هوش مالی :

رتبه آموزشی
9.7/10

_ مقدمه بر هوش مالی

_ شناخت پول

_ مدیریت پول و کاهش بدهی

_ روش های استفاده صحیح از پول

_ قوانین آزادی مالی

_ عادت های پول ساز

_ اهمیت هوش مالی

_ تراز نامه و صورتهای مالی

_ فرار از حقوق ماهانه

_ حسابرسی مالی و ایجاد نقشه راه

_ روش های کنترل هزینه ها

_ روانشناسی ایجاد ثروت

_ درامد فعال و غیر فعال

_ ایجاد پول از مشاغل خودکار

_ ایجاد ثروت از طریق املاک و مستغلات

 

_ ایجاد ثروت از طریق بازار بورس

_ ایجاد ثروت از طریق بازارهای سرمایه در جهان

_ روش های ایجاد درامد دلاری

_ حقوق بازنشستگی، بیمه  و مالیات

_ قوانین حیاتی در خصوص چک و بانک

_ تحلیل استراتژیک بازار

_ پولشویی چیست ؟

_ روش های کاهش مالیات بر درامد و …

_ شناسایی جریان های پولی هوشمند

- این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

-کسانی که قصد شروع برنامه ریزی برای آینده خود دارند

-کسانی که میخواهند ریسک های کنترل شده با پاداش های بزرگ انجام دهند

-علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد امور مالی

-کسانی که میخواهند آینده ی مالی شان را در دستان خود بگیرند

-کسانی که میخواهند بیزینس شخصی خودشان را شروع کنند

- سوالات متداول :

بله،یکی از ویژگی هایی که UNINSNCEرا از سایرین متمایز کرده،منعطف بودن ساعت و تاریخ برگزاری کلاس هاست.

بله،دانش پذیران مدرک UNINANCEرا دریافت خواهند کرد

بله،شما میتوانید در هنگام ثبت نام،دوره ی فشرده را انتخاب کنید که مختص عزیزانی است که از شهرستان ها قصد شرکت در کلاس را دارند.

فقط علاقه به پیشرفت کردن در زندگی مالی

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی  اقدام نمایید .

- سایر دوره های مرتبط

72 پاسخ

 1. سلام بر شما
  دوست عزیز آموزش‌های دوره کاملاً جامع است و برای همه افراد با هر سطحی در نظر گرفته شده و کاربرد دارد. در واقع برای افراد کارجو، کارمند، خویش فرما، مدیر و صاحب کسب و کار یا کارآفرین، تحقیقات گسترده‌ای شده و اطلاعات و محتوای با ارزش برای همه گروه ها تولید شده تا شما بتوانید نسبت به جایگاهی که هستید رشد کنید.

 2. سلام بر شما رابرت کیوساکی هوش مالی یا اقتصادی را به ۵ مورد تقسیم می کند که همه این موارد در دوره هوش مالی یونیننس به صورت کاربردی تدریس خواهد شد

  1- کسب درآمد بیشتر
  2- حفظ پول
  3- بودجه بندی پول
  4- اهرم سازی برای پول
  5- بهبود اطلاعات مالی

 3. سلام هوش مالی توانایی فرد برای افزایش درآمد خود و مدیریت مخارج به همراه افزایش پس انداز است که زیر شاخه ها و مباحثی متعددی دارد برای اشنایی بیشتر به منظور موفقیت های مالی می توانید در دوره هوش مالی یونیننس ثبت نام نمایید.

 4. سلام
  چون بذر موفقیت یا شکست در ذهن ما کاشته شده است.
  هر قدمی که می‌خواهیم برداریم ابتدا باید خودمان را از نظر ذهنی آماده کنیم.
  هر جای دنیا که باشیم، ذهنیت موفقیت یا ذهنیت شکست است که مسیر اولیه ما را مشخص می کند.

 5. سلام مشکلات مالی زندگی، درآمد نه چندان کافی و ساعت های کاری زیاد در مقابل درآمد موانعی هستند که مانع زندگی مطلوب ما می شوند پس باید برای رسیدن به زندگی ایده ال خود موانع مالی را از پیش روی خود برداریم و این کار تنها از طریق حل مشکلات مالی امکان پذیر است.

 6. سلام نتایج بسیار بیشتری را می توان همینجا قرار داد که شرکت کنندگان به آن چنان موفقیت هایی دست یافته اند که روز اول حتی فکر آن را هم نمی کردند.

 7. ایا امکان سوال و پاسخ هم در کلاس وجود دارد؟ یا یک طرفه هستش دوره های یونیننس ؟

 8. برگزاری دوره های یونیننس به صورت توام با پرسش و پاسخ با دانش پذیران می باشد. کلاس کاملاً تعاملی و دارای بحث های کوتاه و با جمع بندی های گروهی می باشد.

 9. سلام در واقع هوش مالی به شما کمک میکند منابع و فرصت هایی را پیدا کند که برای دیگران قابل درک نیست،

 10. سلام واقعا ممنونم من در شرف ورشکستگی بودم، اما این دوره زندگیم رو نجات داد ممنونم از یونیننس

 11. سلام ایا بعد از شرکت در این دوره سرمایه مون رو می تونیم چند برابر کنیم ؟

 12. سلام بعد از شرکت در این دوره اگر همه موارد رو به صورت دقیق و کامل یادبگیرید میتونید حداقل سرمایه خود را 5 برابر کنید.

 13. سلام بله با استفاده از دوره هوش مالی یونیننس می توانید نبوغ خود را شکوفا کنید.

 14. سلام آیا آموزش های این دوره برای شغل خاصی و یا برای افراد خاصی هست؟

 15. دوست من آموزش‌های دوره کاملاً جامع است و برای همه افراد با هر سطحی در نظر گرفته شده و کاربرد دارد. در واقع برای افراد کارجو، کارمند، خویش فرما، مدیر و صاحب کسب و کار یا کارآفرین، تحقیقات گسترده‌ای شده و اطلاعات و محتوای با ارزش برای همه گروه ها تولید شده است.

 16. سلام من شنیدم رابرت کیوساکی متخصص هوش مالی میشه بفرمایید حرف این فرد در هوش مالی دقیقا چی هستش؟

 17. سلام، از نظر او فقرا خود را قربانی مشکلات مالی میدانند و اصلا تلاشی برای حل آنها نمی کنند برای همین همیشه فقیر می مانند و هیچ کدام از آنها نمی دانند که این شیوه نگرش آنها به مشکلات مالی است که باعث می شود فقیر بمانند و هر روز مشکلات پولی بیشتری داشته باشند و به جای افزایش هوش مالی خود فقط باعث افزایش مشکلات مالی خود می شوند.

 18. در روانشناسی پیشرفته، هوش انسان به چندین بخش مختلف تقسیم شده است. که یکی از مهم ترین هوش ها، هوش مالی است و در سرتاسر جهان بسیار کاربردی می‌باشد.

 19. در هوش مالی باید یاد بگیریم 95 % ذهن خود را در امور استفاده کنیم و 5% را به موارد چشمی اختصاص دهیم

 20. سلام ایا در دوره هوش مالی می توانیم پول را واقعا به چشم خودمون ببینیم دیگ پولدار شیم ؟

 21. سلام امروزه بیش از هر زمان دیگری پول های کلان ایجاد شده بطوریکه روزانه تریلیون ها دلار سرمایه در سراسر کره زمین در حال گردش است اما مشکل اینجاست که پول نامرئی است و مردم با چشم بدنبال میگردند اما در نهایت چیزی عاید آنها نخواهد شد، با این دوره شما میتوانید به اهداف مالی خود دست پیدا کنید.

 22. با دانستن این ویژگی‌ها، شما می‎توانید جایگاه خودتان در چهارراه گردش مالی را مشخص کنید و با انتخاب جایگاهی که می‎خواهید در آینده داشته باشید، مسیر رسیدن به آزادی مالی خودتان را برنامه‌ریزی کنید.

 23. این درخت در واقع همان رفاه مالی است، باور کنید اکثر مردم دوست دارند ثروتمند شوند،اما چرا فقط تعداد کمی هستند که از نظر مالی موفقند؟ چون فقط تعداد کمی هستند که از نبوغ مالی برخوردارند.

 24. موفقیت مالی ما تا حد زیادی تحت کنترل باوری است که درباره‌ی پول داریم. طبق این فرضیه، اگر به باورهای محدودکننده‌ای که درباره‌ی پول داریم بچسبیم، همیشه از پیامدهای ماندن در این نیروی آسیب‌رسان، ضرر خواهیم‌کرد. این باورهای منفی‌ ما هستند که نمی‌گذارند به بالاترین سطح استقلال مالی برسیم.

 25. به قسمت ثبت نام اینترنتی مراجعه کرده یا با کارشناسان یونیننس تماس بگیرید

 26. سلام ایا می توانیم با این دوره راهکارهای ثروتمند شدن را در ایران متوجه بشیم؟

 27. بله با این دوره شما با راهکار اصلی رشد و تقویت هوش مالی در ایران آشنا می شوید.

 28. اگر به باورهای محدودکننده‌ای که درباره‌ی پول داریم بچسبیم، همیشه از پیامدهای ماندن در این نیروی آسیب‌رسان، ضرر خواهیم‌کرد. این باورهای منفی‌ ما هستند که نمی‌گذارند به بالاترین سطح استقلال مالی برسیم.

 29. برای رسیدن به موفقیت مالی و افزایش هوش اقتصادی باید مطالب با عمق بیشتری آموزش داده شوند و دقیقا مشخص شود که ما برای رسیدن به هوش اقتصادی بالا چه گام هایی را باید مرحله به مرحله طی کنیم.

 30. سلام بله هوش مالی مفهومی ذهنی است که به عملکرد یا کارهای خاصی اشاره دارد که ثروت را به زندگی شما می‌آورند.

 31. سلام برای ثروتمند شدن باید هوش مالی داشته باشیم ؟ خودمون نمی تونیم با سرمایه ای که داریم درآمد زایی کنیم ؟

 32. برای ثروتمند شدن و کسب موفقیت های مالی به خطوط راهنمای مالی نیاز داریم.
  این خطوط یک نقشه ذهنی ایجاد می کنند که ما را به سوی هدف سوق می دهد.

 33. خسته نباشید میگم خدمت اساتید یونیننس خواستم بدونم چند نوع موش مالی ما داریم؟

 34. سلام ممنون هوش مالی، دارای ۵ جنبه و عامل برای موفقیت است که هیچ‌کدام بر دیگری برتری ندارد و با تقویت همه آن‌ها هوش مالیِ فرد بالا می‌رود.

  ۱. هوش مالی، در کسب درآمد بیشتر
  ۲. هوش مالی، در حفظ و نگهداری از پول
  ۳. هوش مالی، در برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی پول
  ۴. هوش مالی، در استفاده از پول
  ۵. هوش مالی، در پیشرفت در دانش مالی

 35. سلام ایا واقعا باورهای مالی رو سطح ثروت افراد تاثیر گذار هستش؟

 36. اگر به باورهای محدودکننده‌ای که درباره‌ی پول داریم بچسبیم، همیشه از پیامدهای ماندن در این نیروی آسیب‌رسان، ضرر خواهیم‌کرد. این باورهای منفی‌ ما هستند که نمی‌گذارند به بالاترین سطح استقلال مالی برسیم.

 37. سلام ایا این هوش مالی به افراد در شرایط سخت اقتصادی کمک می کند؟

 38. این هوش موجب می شود که در مواقعی که در شرایط سخت اقتصادی قرار دارید به کمک شما بیاید و مشکلات شما را حل کند .

 39. سلام بررسی عادت های رفتاری یک فرد چه تاثیری در موفقیت مالی آنان دارد ؟

 40. می توانیم بگوییم خصوصیات رفتاری افراد موفق یا شکست خورده ریشه در باورهای آنها دارد. به همین دلیل با بررسی عادت ها و رفتار یک نفر می توانیم تا حدود زیادی پی به ذهنیت غالب او ببریم.

 41. سلام امکانش هست یه تعریف کامل و جامع از هوش مالی بفرمایید ؟

 42. هوش مالی (Financial IQ) تعریف مشخص و واحدی ندارد اما به‌طورکلی شیوه‌های کسب درآمد در زمان کم را می‌توان هوش مالی است. درواقع دانش، اطلاعات و توانایی‌های هر فرد در ثروت آفرینی، حل مسائل اقتصادی و مدیریت بحران‌های مالی را هوش مالی، یا در اصطلاح عامیانه “شَم اقتصادی” او می‌گویند.

 43. سلام هوش مالی چه جنبه هایی دارد ؟ ایا در موضوعات مختلف کاربرد دارد ؟

 44. ۱. هوش مالی، در کسب درآمد بیشتر
  ۲. هوش مالی، در حفظ و نگهداری از پول
  ۳. هوش مالی، در برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی پول
  ۴. هوش مالی، در استفاده از پول
  ۵. هوش مالی، در پیشرفت در دانش مالی
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 45. مسیر ثروت‌آفرینی از نظر رابرت کیوساکی :
  کارمند (شما بابت ساعاتی که کار میکنید، پول دریافت میکنید)
  خوداشتغالی (شما کار و زمان تان دست خودتان است؛ راننده تاکسی، آرایشگر، بقال)
  کسب وکار (شما ایده و فکر تان را تبدیل به پول کردید؛ مثل پودر سوخاری KFC)
  سرمایه گذاری (شما کاری کردید که پول شما، برای شما کار کند؛ مثل خرید سهام)
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 46. پولدارها پولدار تر می شوند چون یاد می گیرند که مشکلات مالی را حل کنند، پولدارها به مشکلات مالی به عنوان فرصتی برای یادگیری، پیشرفت و باهوش تر شدن نگاه می کنند و میدانند هر چه مشکلات بزرگتری را حل کنند به پول بیشتری دست پیدا خواهند کرد.
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 47. ایا قانون 10 درصد درآمد پس انداز بشود در هوش مالی کارایی دارد ؟

 48. چنین اشخاصی به‌طور مرتب دست‌کم ده درصد از درآمدشان را نگه می‌دارند. آنها یا با آن به سرمایه‌گذاری می‌پردازند یا در بلندمدت سود به دست می‌آورند.

  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 49. سلام ایکیو مالی همان هوش مالی است ؟ چه تعریفی از هوش مالی شما دارید ؟

 50. هوش مالی یا همان financial IQ توانایی یک فرد برای حل مشکلات مالی خود و دیگران است.
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank: