اطلاعیه مهم : آغاز ثبت نام دوره آموزش تخصصی تحلیل بازار رمز ارز با حضور کمپانی BITMAIN در ایران .

عنوان دوره : علوم واسطه گری/دلالی UBM

واسطه گری یک فرایند ساختاری و تعاملی است که در آن شخص ثالث به طرف های معامله کمک می کند تا از طریق استفاده از تکنیک های تخصصی ارتباطات و مذاکره به هدف نهایی خود که کسب سود دوجانبه است ، برسند. در واقع دلال یا واسطه گر کسی است که خریداران و فروشندگان را با بهترین قیمت ممکن دور هم جمع میکند و از کمیسیونی که در این بین به او تعلق میگیرد سود میبرد. 

واسطه گری یا همان دلالی در درجه اول بر نیازها ، حقوق و منافع طرفین متمرکز است ، از این جهت فرایندی حزب محور است ، یک واسطه گر با کارگیری طیف وسیعی از فنون بمظور هدایت فرایند در جهت سازنده و کمک به طرفین برای یافتن بهترین راه حل کمک میکند، یک واسطه گر با توجه به اینکه تعامل بین طرفین را کنترل میکند در روابط باز و بخصوص در حوزه فعالیت های تجاری و اقتصادی بسیار اهمیت است. در این حین، واسطه گر به طرفین کمک می کند تا در مورد یک توافق مذاکره کنند. موضوعات مورد بحث ممکن است در زمینه های مختلفی از جمله تجارت ، حقوقی ، دیپلماتیک ، محل کار ، اجتماع و امور خانوادگی باشد. اصطلاح “واسطه گری یا دلالی ” به طور کلی به هر نمونه ای اشاره دارد که در آن شخص ثالث به دیگران کمک می کند تا به توافق برسند.

دلالی یا واسطه گری در صنایع مختلفی از جمله خدمات بیمه،املاک و مستغلات،کارگزاری سهام،خودرو گرفته تا در سطح بین الملل و ارتباط دولت ها واسطه گری در حال تبدیل شدن به یک راه حل صلح آمیزتر و پذیرفته شده بین المللی برای خاتمه درگیری ها و شکل گیری روابط صلح جویانه است.

 

نماد آموزش

نماد آموزش دوره اموزشی علوم واسطه گری/دلالی با میزبانی مرکز یونیننس قابل مشاهده است.

- معرفی دوره اموزشی واسطه گری/دلالی :

اغلب وقتی واژه دلال را میشنویم ذهنمان به سمت دلالان خودرو و مسکن میرود در صورتی که اغلب ما روزانه با انواعی از دلال ها که اسم دیگری روی شغلشان گذاشته اند مواجه میشویم.مثلا اگر اهل سرمایه گذاری و خرید و فروش سهام باشید میدانید که ما به طور مستقیم از یک شرکت نمیتوانیم سهامش را بخریم و برای این کار نزد کارگزاری ها میرویم.کارگزاری ها دقیقا کاری را انجام میدهند که یک دلال عادی خودرو انجام میدهد. آن ها خریدار و فروشنده را با بهترین قیمت به یکدیگر متصل کرده و در قبال آن کارمزد دریافت میکنند.

اگه فکر میکنید این کار شغل ساده ای است و هرکسی از پس آن برمی آید سخت در اشتباهید، در واقع یک دلال اگر بدون هیچ تجربه و کمکی وارد این حرفه شود در90% مواقع  2 تا 3 سال ابتدایی درآمدش بسیار ناچیز خواهد بود و اگر ناامید نشود کم کم شروع به پیشرفت میکند. اما اغلب آن ها همان سال اول نا امید میشوند و سراغ شغل دیگری میروند.

در این دوره آموزشی شما نکات و مهارت لازم برای ورود قدرتمند به این شغل را زیرنظر کسانی که 10 الی 20 سال سابقه عالی در این حرفه دارند کسب میکنید. ابن شغل از نظر درآمدی یک شغل نامحدود است و درآمد شما فقط بستگی به خودتان دارد که به چه مقدار راضی باشید.

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

علم واسطه گری از جمله تخصص های ناشناخته و مهم بشمار می آید که در آن داشتن تجربه بسیار اهمیت دارد اساتید سازمان یونیننس دارای پیشینه حداقل 15 ساله در بازارهای سرمایه گذاری و واسطه گری هستند، از طرفی برنامه ریزی های واحد آموزش بمنظور توسعه علوم و بروز بودن مباحث آموزشی منجر به این شده است که سالانه طی 2 مرحله کلیه اساتید تحت آموزشهای سطح بالا قرار میگیرند و این خود موجب رشد علمی این دانشکده بصورت روز افزون شده است. امروزه بالغ بر 320 نفر بعنوان هیئت علمی و مدرس در داخل و خارج از کشور با دانشکده سرمایه گذاری یونیننس همکاری دارند لذا میتوان این شرایط را بعنوان بزرگترین مزیت و نقطه عطف در این مرکز نام برد. 

- شرایط عمومی دوره :

[table id=10 /]

- سرفصل دوره اموزشی واسطه گری/دلالی :

مناسب دانش پذیرانی که هیچگونه تجربه در زمینه دلالی ندارند.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره واسطه گری مشتمل بر 2 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 30 ساعت در طول مدت 18 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

– 18 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 18 جلسه .

– 80 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت شش ماه .

- اهداف دوره آموزشی :

- سوالات متداول :

بله، یکی از ویژگی هایی که UNINSNCE را از سایرین متمایز کرده، منعطف بودن ساعت و تاریخ برگزاری کلاس هاست.

بله،دانش پذیران مدرک UNINANCE را دریافت خواهند کرد 

بله، شما میتوانید در هنگام ثبت نام،دوره ی فشرده را انتخاب کنید که مختص عزیزانی است که از شهرستان ها قصد شرکت در کلاس را دارند. 

برای حضور در دوره اموزشی واسطه گری هیچگونه پیش نیاز وجود ندارد

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی اقدام نمایید .

- سایر دوره های مرتبط

74 پاسخ

 1. سلام هدف از این دوره چیست؟ ایا با واسطه گری می توان در آمد زایی بالایی داشت ؟ ممنون میشم اگر اساتید یونیننس توضیح بدهند.

 2. سلام بر شما همراه گرامی ، یکی از بخش های اقتصادی کشورمان واسطه گری است. از بازاریابی برای لوازم آرایش گرفته تا فروش ملک و محصولات مورد نیاز خانواده. شغل مشاور املاک هم یکی از مشاغل نون و آبدار است طوریکه خیلی ها وسوسه داشتن این شغل را دارند. چطور در این کار موفق شویم؟ چگونه به درآمد بیشتر برسیم؟ برای این منظور می توانید در دوره های آموزش واسطه گری یونیننس شرکت نمایید.

 3. سلام من خیلی به این مدل شغل ها علاقه مند هستم و دوست دارم خودم به صورت اصولی یاد بگیرم امکان کسب درآمد بعد از این دوره هستش؟

 4. سلام بله 100 درصد شما هم همانند بسیاری از دانش پذیران یونیننس بعد از اتمام دوره می توانید برای خودتان درآمد بالایی داشته باشید.

 5. سلام به شما واسطه‌ها، گروهی از شرکت‌ها و افراد هستند که کالا یا خدمت را از تولیدکننده به مشتری و مصرف‌کننده نهایی انتقال می‌دهند.

 6. ایا واسطه گری و شرکت در این دوره ها برا مدیران و افراد حائز اهمیت و ضرورت است ؟

 7. سلام، متخصصان مدیریت و کسب و کار، به ما می‌گویند که بسیاری از کسب و کارها را بدون وجود و حمایت واسطه‌ها و تخصص در این حوزه نمی‌توان حفظ کرد

 8. ایا هنوز هم واسطه ها در دنیا درآمدزا هستند؟ در واقع واسطه گری رو بورس است ؟

 9. سلام تولد واسطه‌های الکترونیکی به جای واسطه‌های فیزیکی نمایانگر حضور واسطه‌ها در دنیای شبکه‌ها در قالب جدید است.

 10. سلام این دوره چه طیفی از مشاغل رو شامل میشود ؟میخوام بدونم فرد بعد از شرکت در این دوره در چه مشاغلی می تونه مشغول به کار بشه؟

 11. سلام بر شما این دوره شامل طیفی از واسطه‌ها مثل عمده فروشها، خرده فروشها، دلالها، نمایندگان تولید، عاملان فروش، شرکتهای حمل و نقل، انبارهای مستقل، بانکها، شرکتهای تبلیغاتی و امروزه شبکه بزرگ و وسیع جهانی اینترنت عملیات انتقال را انجام می‌دهند.

 12. سلام ایا در این دوره یونیننس آموزش واسطه گری در خارج از کشور هم اموزش داده می شود

 13. سلام بله انواع روش های واسطه گری در داخل و خارج از کشور تدریس می شود.

 14. سلام یک واسطه گر با توجه به اینکه تعامل بین طرفین را کنترل میکند در روابط باز و بخصوص در حوزه فعالیت های تجاری و اقتصادی بسیار اهمیت است

 15. سلام طیفی از واسطه‌ها مثل عمده فروشها، خرده فروشها، دلالها، نمایندگان تولید، عاملان فروش، شرکتهای حمل و نقل، انبارهای مستقل، بانکها، شرکتهای تبلیغاتی و امروزه شبکه بزرگ و وسیع جهانی اینترنت عملیات انتقال را انجام می‌دهند.

 16. سلام دلالی یا واسطه گری در صنایع مختلفی از جمله خدمات بیمه،املاک و مستغلات،کارگزاری سهام،خودرو گرفته تا در سطح بین الملل و ارتباط دولت ها واسطه گری در حال تبدیل شدن به یک راه حل صلح آمیزتر و پذیرفته شده بین المللی برای خاتمه درگیری ها و شکل گیری روابط صلح جویانه است.

 17. واسطه گران معمولا مبلغ ثابتی یا حق کمیسیونی را به ازای هر معامله ای که جور می کنند دریافت می کنند. این مبلغ یا حق کمیسیون متغییر است.

 18. سلام اصطلاح واسطه گری یا دلالی به طور کلی به هر نمونه ای اشاره دارد که در آن شخص ثالث به دیگران کمک می کند تا به توافق برسند.

 19. سلام ایا یک واسطه گر می تواند نقش مذاکره کننده را هم داشته باشد ؟

 20. سلام خیر به هیچ عنوان واسطه را به عنوان یک نقش مفید اقتصادی و دلال را به عنوان یک عضو زائد بین دو طرف معامله در نظر می‌گیرند.

 21. لازم است ابتدا بفهمیم که واسطه‌ها به صورت بالقوه در چه زمینه‌هایی می‌توانند ارزش آفرین باشند.

 22. سلام بله این دوره های دارای تاییدیه جهانی از سازمان QT در امر مدیریت کیفیت آموزش می باشد

 23. سلام می‌توان از سه حوزه ارز و خودرو و مسکن برای واسطه گری در اقتصاد کشور نام برد.

 24. سلام من این در این دوره شرکت کردم و بسیار راضی بودم، مهارت های درامدزای خیلی زیادی رو در این دوره آموختم

 25. انگلیسی‌زبان‌ها هم اصطلاحاتی مانند Broker و Agent و Intermediary و Dealer و Middleman را به‌کار می‌برند.

 26. اصطلاح واسطه گری یا دلالی به طور کلی به هر نمونه ای اشاره دارد که در آن شخص ثالث به دیگران کمک می کند تا به توافق برسند.

 27. این روزها با وجود دنیای مجازی و اینترنت، به هیچ وجه نباید بازاریابی اینترنتی را کم اهمیت بدانید.

 28. سلام خیر تعاریفی زیادی وجود دارد اما واسطه گر به طرفین کمک می کند تا در مورد یک توافق مذاکره کنند

 29. سلام بله گروهی که محصولات را به صورت کلی خرید می‌کنند و سپس به خرده فروش‌ها، بازرگانان و … می‌فروشند و در این بین ممکن است مقدار کمی از محصولات را نیز به مصرف کنندگان نهایی عرضه نمایند. این گروه معمولاً محصولات را مالک می‌شوند و گاهی اوقات عنوان محصول را نیز به خود اختصاص می‌دهند (مانند فرش و…..)

 30. سلام میشه وظایف یک دلال رو در معاملات بفرمایید ؟ و ابعاد حقوقی اون رو هم اگر میشه بفرمایید ؟

 31. دلال می بایست در نهایت صداقت دو طرف یا طرفین معامله را که ممکن است بیش از دو نفر باشند از جزئیات معامله آگاه نماید حتی اگر واسطه گری یا دلالی را تنها برای یکی از طرفین معامله انجام داده باشد و تنها از سوی ایشان به عنوان راهنما انتخاب شده باشد، در غیر این صورت طبق ماده ۳۳۷ و قانون مسئولیت مدنی، مسئول تمام خساراتی خواهد بود که ممکن است از این اهمال و پنهان کاری به طرفین وارد گردد

 32. مطابق قانون تجارت، دلالی شغل تجاری محسوب می‌شود که صاحب آن با معرفی و نزدیک کردن طرفین یک معامله به یکدیگر، شرایط و خصوصیات معامله را برای آنان تشریح کرده و سعی کند با تطبیق منافع طرفین، معامله را بین دو طرف جاری کند.

 33. یکی از مصادیق درآمد ایرانی‌ها از بازارهای واسطه‌ای مسکن درکشور است

 34. سلام ایا برای واسطه گری در حوزه های مختلف نیاز به مجوز داریم ؟

 35. سلام بله برای وواسطه گری در برخی از معاملات نیاز به مجوزهای خاص دارد. مانند: معاملات بورسی یا ملکی.

 36. سلام واسطه گری نوین چی هستش؟ ایا در این دوره آموزش خواهیم دید ؟

 37. سلام بله واسطه گری نوین روشی مدرن همراه با تحول لحظه ای است . این روش از کار مشاوره بگونه ای است که همراه با آموزش های اولیه مشاوره در عین حال روش هایی را می آموزیم که در هر لحظه می توانیم خود را با گرایش بازار تعغییر دهیم.

 38. شغلی است که صاحب آن با معرفی و نزدیک کردن طرفین یک معامله به همدیگر، شرایط و خصوصیات معامله را برای آنان تشریح کرده و سعی می‌کند با تطبیق منافع طرفین، معامله را جوش دهد.

 39. دلال در لغت فردی را می گویند که میان خریدار و فروشنده واسطه یا میانجی گر است.
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 40. ماده‌ی ۷ قانون راجع به دلالان سه نوع دلالی را پیش بینی کرده است:
  ۱) برای معاملات ملکی
  ۲) برای معاملات تجاری
  ۳) برای خواروبار و سایر امور شهری

  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 41. سلام مجموعه یونیننس هم از شما بابت حسن انتخابتان تشکر می کند
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 42. اجرت دلالی در قالب اجاره یا جعاله تعیین و به دلال پرداخت می‌گردد و در صورت عدم تعیین، دلال مستحق اجرة المثل خواهد بود.
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 43. سلام دلال ها چه زمانی می تواند بابت کاری که انجام داده اند به لحاظ قانونی دستمزد خود را دریافت کنند؟

 44. برابر قانون ، دلال در صورتی مستحق دریافت حق دلالی بوده و می‌تواند آن را مطالبه کند که معامله با راهنمایی او انجام گرفته باشد و هرگاه دلال برخلاف وظیفه خود به نفع طرف معامله اقدام و یا برخلاف عرف تجارتی محل از او وجهی دریافت نماید و یا وعده اخذ وجهی را بنماید مستحق اجرت مخارجی که نموده است نخواهد بود و به مجازات خیانت در امانت محکوم خواهد شد.
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank: