اطلاعیه مهم : آغاز ثبت نام دوره آموزش تخصصی تحلیل بازار رمز ارز با حضور کمپانی BITMAIN در ایران .

عنوان دوره : تحلیلگر بازار ارز و طلا UGC

در دوره اموزشی تحلیلگر بازارهای طلا و ارز به توصیف تکنیک ها ، سبک ها ، رویکردها و استراتژی ها و … می پردازیم. جالب است بدانیم که تحلیلگران در همه بازارهای مالی و سرمایه گذاری یک چیز خاص مشترک وجود دارد که سعی در اندازه گیری میزان عرضه و تقاضا دارند. بعضی از این پارامترها حتی ممکن است از اهمیت بالایی نیز برخوردار باشند ، اما تقریباً همیشه از روند قیمتگذاری در بازار عقب می مانند . 

مهمترین عامل در تحلیل بازار ارز و طلا تسلط به یکسری از رویدادها و وقایع است ، در قدم اول این رویداد میتواند یک جو احساسی در بازار ، FOMO ، یا حتی یک رویداد سیاسی و اقتصادی و …. باشد ، در دوره اموزشی تحلیلگری بازارهای طلا و ارز روش های کسب درامد و سود را در این بازارها خواهیم آموخت همچنین آینده این بازار را بر اساس الگوریتم های دقیق پیش بینی خواهیم کرد.

نماد آموزش

نماد آموزش دوره اموزشی تحلیلگر بازارهای ارز و طلا با میزبانی مرکز یونیننس قابل مشاهده است.

- معرفی دوره تحلیگر بازار ارز و طلا :

بازارهای طلا و ارز بخصوص در کشور تورمی همچون ایران بسیار پر بازده و سودده است . همه ما جمله هایی مشابه * ای کاش طلا خریده بودیم * ای کاش دلار خریده بودیم را شنیده ایم همگی بخاطر داریم روزهایی که نرخ سکه از 200 هزار تومان رسید به 1.000.000 تومان و اینجا بود که افسوس خوردیم که ای کاش خریده بودیم اما غافل از اینکه این روزها قیمت سکه مرز 14.000.000 تومانی را شکسته است ! و ای کاش بجای افسوس خوردن به حال گذشتگان به دانش خود می افزودیم.

در دوره اموزشی تحلیل بازار طلا و ارز با کلیه مباحث مرتبط با تحلیل زیرساخت های بازارهای مبتنی بر طلا و ارز آشنا میشویم ، انواع روش های کسب درامد در این بازارها را خواهیم آموخت و تلاش میکنیم با شناسایی فرصت های درامدزا به این بازارها نفوذ کرده و سود کسب کنیم.

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

اساتید سازمان یونیننس در بازارهای مالی همچون ارز و طلا دارای پیشینه حداقل 15 ساله هستند، از طرفی برنامه ریزی های واحد آموزش بمنظور توسعه علوم و بروز بودن مباحث آموزشی منجر به این شده است که سالانه طی 2 مرحله کلیه اساتید تحت آموزشهای سطح بالا قرار میگیرند و این خود موجب رشد علمی این دانشکده بصورت روز افزون شده است. امروزه بالغ بر 320 نفر بعنوان هیئت علمی و مدرس در داخل و خارج از کشور با دانشکده سرمایه گذاری یونیننس همکاری دارند لذا میتوان این شرایط را بعنوان بزرگترین مزیت و نقطه عطف در این مرکز نام برد. 

- شرایط عمومی دوره :

[table id=7 /]

- سرفصل دوره اموزشی UGC :

مناسب دانش پذیرانی که هیچگونه تجربه در بازار ارز و طلا ندارند.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره تحلیلگری بازار طلا و ارز شامل 4 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 18 ساعت در طول مدت 9 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

– 18 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 18 جلسه .

– 90 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

مقدمه بر بازارهای طلا و ارز در کشور ایران 

انواع روش های سرمایه گذاری و درامدزایی در بازارهای ارز و طلا

بررسی انواع عوامل و شاخص های تعیین کنده در قیمت گذاری نرخ ارز و طلا در کشور

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان دوره آموزشی UGC دانش پذیر قادر خواهند بود کلیه بازارهای مالی مبتنی بر طلا و ارز را تحلیل نموده و با ورود به این بازارها در قالب سرمایه گذاری یا معامله گری کسب منفعت نماید ، همچنین دانشپذیران پس از اتمام این دوره اموزشی اصول عملی کسب درامد در بازار طلا و بازار ارز را خواهند آموخت .

 

- سوالات متداول :

بله، یکی از ویژگی هایی که UNINSNCE را از سایرین متمایز کرده، منعطف بودن ساعت و تاریخ برگزاری کلاس هاست.

بله،دانش پذیران مدرک UNINANCE را دریافت خواهند کرد 

بله، شما میتوانید در هنگام ثبت نام،دوره ی فشرده را انتخاب کنید که مختص عزیزانی است که از شهرستان ها قصد شرکت در کلاس را دارند. 

بمنظور شرکت در دوره تحلیلگر بازار سکه و طلا هیچگونه پیشنیازی وجود ندارد

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی اقدام نمایید .

- سایر دوره های مرتبط

74 پاسخ

 1. سلام ممنون از دوره های خوب سایت یونیننس، خواستم بپرسم برای شروع روند صعودی طلا به چه مواردی باید توجه کنیم ؟

 2. سلام بر شما، چند چیز که برای تایید وجود یک روند قوی صعودی در طلا باید بررسی شود:

  قیمت طلا شروع به رشد می‌کند یا در یک روند صعودی قرار گرفته است
  قیمت سهام شرکت‌های استخراج طلا که با شاخصی با نام Vaneck Vectors Gold Miners ETF یا به اختصار GDX سنجیده می‌شود، با شتاب بیشتری نسبت به طلا رشد می‌کند
  قیمت سهام شرکت‌های کوچک استخراج طلا که با شاخص GDXJ سنجیده می‌رود، سریعتر از GDX رشد می‌کند. به عبارت دیگر، شرکت‌های کوچک، سریعتر از شرکت‌های بزرگ رشد می‌کنند

 3. سلام، در پایان دوره، فرد با تکیه بر اخبار اقتصادی و مالی، قادر به تحلیل اتفاقات بازارهای ارز و طلا هم در دنیا و هم در ایران خواهد بود و از این رهگذر می تواند آینده این بازارها را پیش بینی کند.

 4. بارها در شبکات اجتماعی و ویدئو های گذشته متذکر شده ایم که تحلیلی که بر اساس یک متغیر انجام شود از درجه اعتبار ساقط است. ایران یک کشور چند متغیره است و نمی توان تنها بر اساس یک علت معلول را پیش بینی کرد.

 5. سلام در این دوره آموزشی با چه مواردی آشنا خواهیم شد؟ یعنی بر بازار ارز مسلط خواهیم شدد ؟

 6. سلام آموزشی تحلیل جامع بازار ارز، تمام متغیرهای اصلی موثر بر بازار ارز شکافته شده و پویایی‌های آنان بررسی می‌شود تا با داشتن یک مدل تحلیلی اقتصاد کلان بتوان رفتار نرخ ارز را درک و آثار متقابل آن را بر بازارهای دیگر، به‌ویژه بخش واقعی اقتصاد، بازار پول و بخش خارجی تحلیل کرد.

 7. سلام ایا تحلیل گری یا سرمایه گذاری در بازار طلا الان هم سود ده است با این وضع کشور ؟

 8. سلام تحلیل گری و سرمایه‌گذاری در طلا و سکه به عنوان جذابترین و امن‌ترین دارایی، در شرایط اقتصادی و سیاسی این روزهای کشور امری ضروری است

 9. سلام ایا در دوره تحلیل بازار طلا و ارز همه یونیننس همه افراد می تونن شرکت کنند؟ یا نیاز به پیش زمینه ای داره برای شرکت در این دوره ها ؟

 10. سلام بر شما این دوره آموزشی پیش نیاز ندارد و برای کلیه فعالان بازارهای مالی از افراد آماتور تا حرفه ای پیشنهاد می شود.

 11. تعداد زیادی از معامله‌گران نیز به خرید و فروش کوتاه‌مدت طلا و سهام وابسته به آن در بازارهای مختلف می‌پردازند تا از نوسانات آن سود بدست آورند.

 12. سلام ایا در این دوره تحلیلگری بازار ارز و طلا در مورد قیمت های آینده پیش بینی هم آموزش داده می شود ؟

 13. سلام بر شما دوست و همراه گرامی یونیننس بله همین طور است در دوره اموزشی تحلیلگری بازارهای طلا و ارز روش های کسب درامد و سود را در این بازارها خواهیم آموخت همچنین آینده این بازار را بر اساس الگوریتم های دقیق پیش بینی خواهیم کرد.

 14. سلام بعد از شرکت در این دوره صفر تا 100 تحلیلگری بازار طلا را یاد میگیریم ؟

 15. سلام بله بعد از شرکت در این دوره تمامی مباحث مربوط به تحلیل طلا را به صورت صفر تا صدی آموزش خواهید دید.

 16. سلام بله دانش پذیران در این دوره با پیش بینی قیمت طلا هم اشنا می شوند.

 17. در دوره اموزشی تحلیل بازار طلا و ارز با کلیه مباحث مرتبط با تحلیل زیرساخت های بازارهای مبتنی بر طلا و ارز آشنا میشویم

 18. سلام بله همین طور است بازار طلا در انتظار محرک مالی ۱.۹ تریلیون دلاری بایدن است.

 19. سلام ایا با شرکت در این دوره میتوانیم در زمینه خرید و فروش طلاو ارز موفق شویم ؟

 20. براین اساس، تصمیم درست و به موقع در بازار مسکن، عواید بسیار بزرگی نسبت به هزینه اندک شرکت در این دوره آموزشی برای شرکت کنندگان در بر خواهد داشت.

 21. تعداد زیادی از معامله‌گران نیز به خرید و فروش کوتاه‌مدت طلا و سهام وابسته به آن در بازارهای مختلف می‌پردازند تا از نوسانات آن سود بدست آورند.

 22. در دوره اموزشی تحلیلگری بازارهای طلا و ارز روش های کسب درامد و سود را در این بازارها خواهیم آموخت همچنین آینده این بازار را بر اساس الگوریتم های دقیق پیش بینی خواهیم کرد.

 23. سلام چه رابطه ای بین طلا و دلار دربازار وجود دارد ؟ ممنون از سایت خوب یونیننس

 24. فعالان اقتصادی کاهش ارزش دلار را ادامه دار بدانند، اقدام به جایگزین کردن آن با طلا خواهند کرد

 25. سلام این دوره تحلیل گری بازار ارز و طلا یونیننس چه مزیتی برای دانش پذیران دارد ؟

 26. در پایان دوره تحلیل گری بازار ارز و طلا یونیننس، فرد با تکیه بر اخبار اقتصادی و مالی، قادر به تحلیل اتفاقات بازارهای ارز و طلا هم در دنیا و هم در ایران خواهد بود و از این رهگذر می تواند آینده این بازارها را پیش بینی کند.

 27. امروزه بالغ بر 320 نفر بعنوان هیئت علمی و مدرس در داخل و خارج از کشور با دانشکده سرمایه گذاری یونیننس همکاری دارند لذا میتوان این شرایط را بعنوان بزرگترین مزیت و نقطه عطف در این مرکز نام برد.

 28. سلام بله تحلیل‌گران مطرح زیادی در سراسر جهان با روش‌های مختلف به بررسی بازار ارزهای رمزنگاری شده می‌پردازند و حتی برخی از مشهورترین آنها تحلیل‌های خود را به فروش می‌رسانند و از این طریق به درآمدهای خوبی دست پیدا کرده‌اند.

 29. سلام ایا با شرکت در این دوره می تونیم قیمت طلا رو در اینده پیش بینی کنیم ؟

 30. بازار طلا و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در آن طراحی کرده است که علاوه بر آموزش تحلیل تکنیکال و فاندامنتال از دلار و بازارهای جهانی، به پیش‌بینی قیمت طلا و سکه طی روزها و هفته‌های آینده خواهد پرداخت.

 31. سرمایه‌گذاری در طلا و سکه به عنوان جذابترین و امن‌ترین دارایی، در شرایط اقتصادی و سیاسی این روزهای کشور امری ضروری است.

 32. سلام من همکارم در این دوره شرکت کرده و میگه که این دوره به درد بازارهای فارکس هم میخوره درسته ؟ لطفا در مورد این دوره میشه توضیح بدید من بدونم؟

 33. سلام و درود خدمت شما، سرمایه‌­گذاری در طلا شما را با بازارهای جهانی نیز متصل می‌­کند بنابراین بدست آوردن توانایی تحلیل عوامل اقتصادی بین‌­الملل نیز اهمیت ویژه‌­ای خواهد داشت و دنیایی جدید را به روی شما باز خواهد کرد. در این مسیر، تحلیل قیمت دلار و توانایی پیش‌بینی بازارهای جهانی (فارکس) مهارتی بی‌نهایت ارزشمند است.

 34. سلام من این دوره رو تهیه کردم و بسیار عالی بود، کلی مطلب یاد گرفتم، بنظرم روز به روز به این مباحث کشور بیشتر احتیاج داره

 35. سلام ممنونیم از لطف شما، بله نوپایی و ماهیت بازار ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین باعث شده تا همواره نیاز به یک راهنمای کامل برای کاربرانی که قصد کسب سود از این بازار را دارند، حس شود.

 36. سلام ایا در این دوره می تونیم متوجه شیم چه عاملی در قیمت طلا در کشور تاثیر گذاره ؟

 37. سلام بررسی انواع عوامل و شاخص های تعیین کنده در قیمت گذاری نرخ ارز و طلا در کشور از سرفصل های مهم دوره تحلیلگر بازار ارز و طلا UGC است.

 38. سلام میخواستم بپرسم چرا دلار تو کشور گرون میشه ؟ ممنون از تحلیل گران یونیننس

 39. سلام تغییرات نرخ ارز عمدتا بر اثر افزایش یا کاهش تقاضا به دلیل تغییر در سلیقه مردم برای تهیه کالاهای داخلی و خارجی، تغییرات رشد اقتصادی، اختلاف نرخ تورم بین دو کشور، تغییرات نرخ بهره، تغییر در انتظارات سرمایه گذاران نسبت به آینده و مداخلات بانک های مرکزی جهت کنترل بازار و اقتصاد به وسیله اعمال انواع سیاست‌ های پولی و… است.

 40. سلام به نظر من تحلیل بازار طلا با استفاده از این دوره تحلیلگری بازار ارز و طلا یونیننس بسیار ارزشمند درسته ؟

 41. بله تحلیل قیمت دلار و توانایی پیش‌بینی بازارهای جهانی (فارکس) مهارتی بی‌نهایت ارزشمند است.

 42. باتوجه به وضعیت اقتصادی و وضعیت بازار، مردم باید با طلاهای خود چه کار کنند؟

 43. طلا از بین رفتنی نیست و هیچ آسیبی ازجمله بحران و نوسانات اقتصادی تاثیر منفی روی آن ندارد. پس بنابراین هرکس طلا دارد باید در حفظش بکوشد. در پاسخ به این که «مردم با طلاهایی که دارند چه کاری انجام دهند» تنها فکر و کار مثبت این است که طلاهای شان را نگه دارند. در دوره آموزشی یونیننس نکات بیشتری را خدمت شما آموزش خواهیم داد.

 44. برای خرید و فروش طلا بهتر است ابتدا فرمول های تعیین قیمت مربوط به این بخش را کاملاً یاد گرفته، سپس در مرحله بعد مبادرت به خریدوفروش کنیم.

 45. سلام ایا در این دوره در مورد اربیتراژ در ایران به همراه مثال های کاربردی هم آموزش میدهید ؟

 46. بله در اين دوره آموزشی موقعيت هاي مناسب سرمايه گذاري براي يک آربيتراژ در بازار هاي واقعي ايران را مورد بررسي قرار مي دهيم

 47. سلام غیر از طلا می شه از فلزات دیگر هم برای کسب سود در میان مدت استفاده کرد ؟

 48. در کنار خرید طلا فلزات ارزشمند دیگری مثل نقره، پلاتین و پالادیوم نیز وجود دارند که اگر بتوانید بازار آینده این فلزات را به خوبی ارزیابی کنید، حتی ممکن است سودهای به مراتب بیشتری از طلا نصیب شما شود.

 49. سلام چگونه می توان طلا را به صورت فاندامنتال تحلیل کرد ؟ میشه یه مثال بزنید ؟

 50. مهمترین بخش فاندامنتال طلا این است که آیا دلار آمریکا صعودی می باشد یا نزولی، از آنجایی که طلا برمبنای دلار آمریکا قیمت گذاری می شود زمانیکه دلار آمریکا افزایش داشته باشد، قیمت طلا در برابر سایر ارزها افزایش می یابد. این بدان معنی است که قیمت طلا باید نزول داشته باشد تا قیمت خرید دلار افزایش یابد.

 51. بطور کلی برای خرید طلا در ایران 3 روش وجود دارد:

  خرید فیزیکی طلا و سکه
  بورس کالا
  صندوق‌های سرمایه گذاری طلا

 52. خرید فیزیکی طلا و سکه از دیرباز از مرسوم ترین روش های سرمایه گذاری در این فلز گران بها بوده است، در ایران انواع مختلف سکه اعم از سکه‌های گرمی، ربع، نیم، تمام و… در دسترس است و متداول ترین عیار طلا نیز، طلای ۱۸ عیار است. در هنگام ورود به این سرمایه گذاری توجه داشته باشید که سکه در ایران ممکن است با حباب قیمتی روبرو باشد.

  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 53. سلام من میخواستم در دوره تحلیل گری طلا یونیننس شرکت کنم، به نظر شما در ایران طلا درسالهای آینده نیز صعودی خواهد بود؟ سرمایه گذاری در طلا خوبه ؟

 54. در ایران، افراد بسیاری وجود دارند که در طول مدت زمان کوتاه، سودهای کلانی از سرمایه‌گذاری در طلا به دست آورده‌اند. همین امر موجب تبدیل این سرمایه‌گذاری به شغل اول شده است. همچنین علاوه بر بازدهی بالا باعث حفظ قدرت خرید در طی زمان می‌شود. افق بلند‌مدت برای سرمایه‌گذاری در طلا بهترین راه برای سرمایه‌گذاری در این بازار است.

  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 55. ایا قیمت طلا در حال افزایش است ، در این روزها تحلیل یونیننس چی هستش؟ من میخواستم در این دوره آموزشی شرکت کنم

 56. سلام طبق آمار های موجود تقاضا برای خرید طلا دوباره بالا رفته است که می تواند نشان گر افزایش قیمت طلا در روز های آینده باشد و بالاخره پس از جند روز قیمت طلا را در بالای 1800 دلار پایدار کنند. برای کسب مهارت در زمینه تحلیل بازار طلا می توانید بسته آموزشی تحلیلگر بازار ارز و طلا UGC را تهیه نمایید
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 57. سلام ایا در حال حاضر هم مردم به دنبال دلار و طلا هستند چطوری روش های کسب سود رو یاد بگیریم ؟

 58. طلا و دلار دو عنصر اصلی برای سرمایه‌گذاری در جامعه امروزی پرتنش به‌حساب می‌آید. بیشتر مردم از فضای پرتنش جامعه استفاده می‌کنند و به دنبال خرید طلا و دلار می‌روند. در دوره های تحلیلگر بازار ارز و طلا UGC یونیننس این موضوعات را کامل شرح خواهیم داد
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

 59. سلام اگر بخوایم دو تا ارز رو با هم تحلیل کنیم و یا یک ارز رو بهتره از کدوم تحلیل استفاده کنیم ؟ ممنون از آموزشگاه یونیننس

 60. اگر روند جابه جایی قیمت ارزها به صورت جفت ارز مورد بررسی قرار بگیرد این موضوع در قالب تحلیل تکنیکال قرار میگیرد ولی اگر قدرت هر ارز در سطج جهانی به صورت متفرد و بدون توجه به تضعیف با تقویت ارز روبرو مورد بررسی قرار بگیرد در حیطه تحلیل بنیادی و قسمت بازدهی قرار میگیرد.
  ———————————————————
  سایر مطالب:

  اموزش بورساموزش انلاین بورسدوره بورسکلاس بورسدوره فارکساموزش فارکساموزشگاه فارکسکلاس فارکساموزش تحلیل تکنیکالاموزش تحلیل بنیادیاموزش پرایس اکشناموزش بازار آتیاموزش کوچینگ مالیاموزش اکسپرت نویسیاموزش معاملات الگوریتمیاموزش ربات فارکساموزش مدیریت ریسکاموزش روانشناسی بازاراموزش پورتفویاموزش سبد سهاماموزش mqlاموزش ایچیموکواموزش سنتیمنتالاموزش پیشرفته بورسپکیج بورسپکیج تحلیل تکنیکالپکیج تحلیل بنیادیپکیج فارکسپکیج سنتیمنتالپکیج بازار آتیپکیج پرایس اکشنپکیج امواج الیوتصرافی انلاینصرافی اینترنتیبهترین صرافیبهترین صرافی انلاینصرافریونیننساموزش ارز دیجیتالاموزش تعمیر ماینراموزش cfaگواهینامه cfaوب مانیپرفکت مانیپی پالحساب ارزیارز دیجیتالصرافر ارز دیجیتالاموزش تخصصی ارز دیجیتالدوره ارز دیجیتالاموزش رمز ارز ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Please rate Stellar

0 / 3

Your page rank: